ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅH! Det er så kjedelig med tentamner (?), og i dag hadde vi mattetentamen. Jeg er elendig i matte! Føler selv det egentlig gikk ganske bra til å være meg, så…. Hahah, og i morgen er det engelsktentamen! Det er gøy med engelsk, for jeg har lært utrolig mye oppgjennom dette året. Kan takke både venner og lærere for det, he he.
Nå er det snart slutt på skoleåret, og det har gått utrolig fort. Jeg har lært utrolig mye i løpet av dette året! Jeg har fått tusenvis av nye venner, jeg har lært å skrive så mye bedre enn det jeg gjorde før, jeg har forandret meg ganske mye, men vennene jeg hadde på barneskolen er fremdeles vennene jeg har. Vi treffes ikke så mye mer, men jeg holder dere fremdeles fast, for alle vet hvor glade vi egentlig er i hverandre. Vennene jeg hadde på barneskolen er vennene jeg kan stole på, og det er også noen av de nye vennene mine. Vi kjenner ikke hverandre for godt enda, men jeg vet at det vennskapet vi nå har blir mye sterkere utover!
Jeg har opplevd utrolig mye dette året, alt er forandret, men jeg vil alltid ha noe å se tilbake på. Det er en grunn til at minner heter minner. Morsomt år- vært litt frem og tilbake….
Jeg vil si tusen takk til alle sammen som har vært med meg på reisen min, og dette er jo ikke slutt! Det er bare slutten på begynnelsen.
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
Hvordan har året ditt vært?
jeg ser ut som en oslo turist xD
gigalooollll xd
SSSSt, det gjær vi da ælle
skjer med bygde-dialket a? xd
Skal jeg skrive oslosk, førken?
frøken? jeg ekke no’ frøken 😛
Hva er du da? Frue? Madam? Kvinne? Åh.. vent! Stemmer det, du er Thomas’ h…. HAHAHHAHAH
Freeeekk?
Ser du ikke det?? :P:PPP
joa 😛
Bra.. for ellers hadde jeg begynt å lure
men jeg vil ikke være h… til thomas :S
LOLOLOL, nei.. du vil være kyllingens 😀
han sa at jeg var det… tror jeg har den meldingen ennå faktisk ;o
Hahahhaha, seriøst? Lol! Så teit 😀 Men ønsken din er oppfilla da
Nja, nå hater han meg sååe 😛
Har han sagt det, kanskje??????
nei, han sier ingenting.. derfor tror jeg det..
og btw: jeg har den meldinga ennå, kan vise deg i mårra xD
Oki 😀 Kom ned i morgentidlig da ;))
men det er så skummilt å gå ned alene 🙁
MEN jeg skal være tøff,, som jeg alltid er 😀
Lol, få med deg Therese :p
hvis hun har kommet da jeg kommer da… ellers ringer jeg og spør om dere er nede og hvis dere er det, så kommer jeg ned… heelt av meg selv… oooooooo
Lol…. .. vil du komme, kanskje,, Louise?? :D:D:D:D:D
Vet om noe……. hahahahhaha xppppp!!
komme nå? TIl deg?
JA!! :D:D::D:D:D::D:D:D >;D
da må jeg først ringe mamma og spørre om jeg kan få en blå tablett… hvis vi har igjen.. xD
oki =))))))
Okei, vi har ingen BLÅ tabletter, og jeg må gjøre ferdig den engelsk heften…. =( møkka tentamen -.-
jada, gjør det komplisert du
ja, alt er bedre komplisert ;P
nei
……………………………………………………….
skulle si noe om zoppen, topplua og bonden, men det kan være
oki
Sv; Krøller er kjempe fint! Er bare det at etter jeg har hatt håret i en knute, så blir håret mer slik som “knekte krøller” 🙂
neonrør lede at rakte mi drageridige* orlon mur!